Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zlamanie kosci srodrecza - prosze o pomoc


mandrzej22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jakis czas temu złamałem kość srodrecza prawej ręki podczas fatalnego upadku na cmentarzu. Leczenie zostalo juz zakonczone, lekarz stwierdzil nieanatomiczny zrost. Jestem ubezpieczony od NW w firmie signal induna. Moje pytanie dotyczy kwestii tego typu, czy po za odszkodowaniem z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu moge uzsykac odszkodowanie z tyłu "bólu i cierpienia". Jeszcze jedna sprawa, mianowicie czy istnieje możliwość uzyskania odszkodowania od cmentarza? Prosze o szybka i warygodna odpowiedz, z gory serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w przypadku NNW to jest tak że jesteś kierowany na komisje lekarską tam Panowie i Panie lekarki określą Ci procent uszczerbku.

W zależności od tego, jaką sumę gwarancyjną obejmowała Twoja polisa NNW w signal induna, wypłacony zostanie Ci odpowiedni procent tej sumy. To tyle....

 

A co do drugiego pytania odnośnie cmentarza brzmi intrygująco ale więcej szczegółów poprosimy ;:-) Jak doszło do wypadku ? Czy był ktoś winny ? Tylko nie pisz że wpadłeś do ............ ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Zapoznałem się treścią postu. Przede wszystkim zapoznałbym się z opinią lekarza na temat ustawienia nieanatomicznego zrostu. Taki zrost może Panu/Pani przeszkadzać a nade wszystko wywoływać ból w przyszłości. Z taką opinią lekarską, zgłosiłbym się do kancelarii prawnej, zajmującej się odszkodowaniami. Od tego, kto jest zarządcą alejek zależy, kogo pozwać o odszkodowanie. Można wykazać, iż ze względu na wypadek, utracone zostały pewne korzyści materialne, potrzebne będą dodatkowe środki na rehabilitację, gdyż nie wszystkie koszty zostaną pokryte przez NFZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...