aneta.ga Posted February 2, 2016 Share Posted February 2, 2016 WitamMam pytanie parę dni temu około godziny 21,00 uderzyłem w barierek i uszkodziłem cały bok samochodu . mam AC . zgłosiłem szkodę telefonicznie, przyjechała lawet podałem mniej więcej w którym miejscu doszło do zdarzenia. na drugi dzień pojechałem na miejsce zdarzenia a na barierce nie ma śladu a cały bok uszkodzony. obawiam się czy ubezpieczyciel nie zakwestionuje miejsca i odmówi wypłaty odszkodowania.czy przedstawiciel ubezpieczyciela sprawdza dokładnie miejsce gdzie doszło do zdarzenia? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Michal_ Posted February 9, 2016 Share Posted February 9, 2016 Janek86 - kolejny artysta. Pomóż a nie zaśmiecaj forum. Aneta.ga: jezeli ubezpieczyciel bedzie miał wątpliwości co do prawdziwości Twojego oświadczenia, to owszem może dokonac oględzin miejsca zdarzenia i jeżeli uzna, że do szkody nie mogło dojść w opisywanych przez Ciebie okolicznościach, to może odmówić wypłaty odszkodowania. Jeżeli jednak, jesteś pewna, że do zdarzenia doszło w tym miejscu to nie masz się czego bać. Na barierkach nie musiał pozostać żaden ślad. Miejsce zdarzenia podałaś w sposób przybliżony... Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now