Jump to content
Forum Odszkodowania

uszkodzenie samochodu o barierkę a AC


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie parę dni temu około godziny 21,00 uderzyłem w barierek i uszkodziłem cały bok samochodu . mam AC . zgłosiłem szkodę telefonicznie, przyjechała lawet podałem mniej więcej w którym miejscu doszło do zdarzenia. na drugi dzień pojechałem na miejsce zdarzenia a na barierce nie ma śladu a cały bok uszkodzony. obawiam się czy ubezpieczyciel nie zakwestionuje miejsca i odmówi wypłaty odszkodowania.czy przedstawiciel ubezpieczyciela sprawdza dokładnie miejsce gdzie doszło do zdarzenia?

Link to comment
Share on other sites

Janek86 - kolejny artysta. Pomóż a nie zaśmiecaj forum.

 

Aneta.ga: jezeli ubezpieczyciel bedzie miał wątpliwości co do prawdziwości Twojego oświadczenia, to owszem może dokonac oględzin miejsca zdarzenia i jeżeli uzna, że do szkody nie mogło dojść w opisywanych przez Ciebie okolicznościach, to może odmówić wypłaty odszkodowania.

 

Jeżeli jednak, jesteś pewna, że do zdarzenia doszło w tym miejscu to nie masz się czego bać. Na barierkach nie musiał pozostać żaden ślad. Miejsce zdarzenia podałaś w sposób przybliżony...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...