Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie od tramwajów


magnetio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Miesiąc temu wracając z pracy w skutek ostrego hamowania doznałem mocnych stłuczeń. Wypadek zdarzył się tuż po wyjściu z pracy więc zakwalifikowany jako powrót z pracy + spisane zeznanie świadka. Na zwolnieniu byłem 9 dni i złożyłem skargę do przewoźnika. Oczekując na kontakt od ubezpieczyciela zastanawiam się co dalej zrobić? Jakie zadośćuczynienia mogę żądać tym bardziej że nie miałem złamań tylko potłuczenia? Czy samemu korespondować z ubezpieczycielem czy skorzystać z oferty kancelarii? Ewentualnie czy ktoś może polecić kogoś sprawdzonego ze stolicy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma trwałych konsekwencji to kwota nie będzie duża 2-5 tysięcy i to może okazać się, że dopiero do uzyskania w sądzie. Skoro już podjęto działania to czekać na ich efekt. Z Wa-wy jestem ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nieduża kwota 2-5 tys. wszystko zależy od punktu widzenia :) Czyli odpisać że jeszcze odczuwam dolegliwości związane z wypadkiem i nie jestem w stanie oszacować w tym momencie kwoty zadośćuczynienia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, pojęcie nieduża jest względne, miałem na myśli postępowania odszkodowawcze to jest to z tych nie dużych. Oczywiście trzeba napisać jakie skutki wypadku towarzyszą Panu do chwili obecnej, dobrze jak ma Pan dokumentację medyczna z leczenia itp. niech Pan nie szacuje kwoty bo nie wie Pan jaka ona powinna być, a jeśli już Pan chce to lepiej większą niż mniejszą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnetio wrote:
Witam

Miesiąc temu wracając z pracy w skutek ostrego hamowania doznałem mocnych stłuczeń....
Oczywiście odpowiedzialność innego uczestnika ruchu została przez niego (lub policję) potwierdzona (czy było to np. zajechanie drogi) a Ty miałeś zapięte pasy bezpieczeństwa (nie przez ich brak doszło do stłuczenia)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...