Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

oparzenie 3 stopnia bicepsu barku i klatki prawej strony ciała


kaczak18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Doznalem oparzenie 3 stopnia tak jak w temacie prawej gornej strony ciala i nie wiem ile odszkodowania moge sie spodziewac z ubezpieczenia grupowego pzu. Niezdolnosc do pracy trfala 5 miesiecy. zostal spory slad w postaci przebarwienia i blizna (znieksztalcenie ). Z gory dziekuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprawę musi ocenik lekarz orzecznik na podstawie Pana dokumentacji medycznej. Odszkodowanie zależy m.in. od stopnia Pana uszczerbku na zdrowiu ale też od zakresu Pana polisy grupowej na życie(jest to napisane na polisie) i od wysokości odpowiednich sum ubezpieczenia na polisie. Trzeba przesłać do PZU Pana dokumenty z leczenia i wystapić o odszkodowanie. Ewentualnie przez kancelarię odszkodowawczą(to Pana decyzja).

Czy to był wypadek w pracy ? Wtedy potrzebny protokół BHP i zgłoszenie do ZUS. W razie pytań proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam serdecznie i prosze was o pomoc. 11.05.2017 odnioslem wypadek podczas pracy zostalo wszystko zgloszone do zusu i hesti .Wypadek to poparzenie ciala 12% 2i3 stopnia.w szpitalu spedzilem 16 dni i podczas tego pobytu na znanej oparzeniowce w siemianowicach slaskich zrobiono mi zabieg przeszczu skory na brzuchu z boku i na prawym przedramieniu........moje pytanie brzmi czy pzu jak i hestia placa za pobyt szpitalny ,oraz za zabieg .i ile za kazdy procent w pln w kazdym z uubezpieczalni wychodzi......plus minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...