Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamanie wieloodłamowe śródstawowe


boczek23
 Share

Recommended Posts

Witam, w listopadzie złamałem palec wskazujący lewy. Okazało się, że jest to złamanie wieloodłamowe, w dodatku ciągnie się przez staw. W szynie palec miałem ponad miesiąc. Teraz 17.03 idę do lekarza i najprawdopodobniej zakończy mi już leczenie. Zwolnienie z ćwiczeń na wf miałem od listopada do końca marca, chodziłem też na 2 tygodniową rehabilitację. I teraz mam pytanie ilę mogę dostać odszkodowania (jestem ubezpieczony na 10 000zł) jeżeli :

 

miałem złamanie wieloodłamowe, przez staw palca wskazującego lewego + nie mogę go całkowicie wyprostować + zgina się mniej niż 90* (stopni) i jest też zdeformowany, no krzywy - nie oszukujmy się

 

I od razu zapytam, wniosek który pobieram z kadr (jeszcze szkoła, w kwietniu teraz kończę liceum) mam wypisać i oddać już teraz? czy dopiero jak lekarz wystawi zakończenie leczenia?

 

Jest to mój pierwszy kontakt z ubezpieczeniami i kompletnie nie wiem co mam teraz robić, i czy w ogóle należą mi się jakieś pieniądze, dlatego proszę o pomoc :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Na orliku, jestem bramkarzem. Zamieszanie pod bramką, obroniłem i dostałem albo z piłki albo z nogi. Ciężko powiedzieć. To było w weekend, poza szkołą
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...