Jump to content
Forum Odszkodowania

na ile & uszczerbku mogę liczyć


bialas55
 Share

Recommended Posts

Wypadek w pracy - złamana kość czaszki i twarzoczaszki (oczodół) groźnie brzmi, ale nie ucierpiałem. Na jaką kwotę orientacyjnie mógłbym liczyć, jeśli w grę wchodzą małe kwoty nie ma co sobie zawracać głowy??
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Witam miałam wypadek w pracy jest to czesciowa amputacja palców 2 i 3 reki lewej. Palec 2 na poziomie polowy paliczka dystalnego palec 3 na poziomie stawu DIP. Bylam teraz na komisji i dostalam 7% odszkodowania i twierdzę że to jest mało.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...