Jump to content
Forum Odszkodowania

Poślizgnięcie się w sklepie na śliskiej mokrej podłodze


paulamar
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam problem następującej kategorii. Wczorajszy dzień i przykra sytuacja. Padał deszcz, wchodząc do sklepu ( duża sieciówka )poślizgnęłam się na śliskiej podłodze - była mokra, śliska. Nie było żadnych tabliczek z informacją, że uwaga ślisko, mat zabezpieczających czy zwykłej szmaty itp.. Poślizgnęłam się i upadłam, poleciałam - uraz ręki ( dłoń ). Spisałam protokół z kierowniczką sklepu, poszłam do lekarza on napisał zaświadczenie. Opisał stan ręki, dziś odbieram zdjęcie rtg. Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie? Sklep zawinił, naraża na niebezpieczeństwo, doznałam urazu. Mogę żądać zadośćuczynienia i owego odszkodowania?
Link to comment
Share on other sites

Po odebraniu wyników i konsultacji z lekarzem mowa jest na szczęście o mocnym stłuczeniu. Miałam silną nadzieję, że nie będzie to złamanie czy pęknięcie. Odszkodowanie ze sklepu się należy? Dłoń jest tak naprawdę nie do dyspozycji. - nie mogę robić wielu czynności. Czuję ból, dyskomfort. Muszę przyjmować silne leki przeciwbólowe by nie czuć tego bólu i smarowanie żelem przeznaczonym na tego typu obrzęknięcia.
Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Zgłosisz roszczenie oczywiście możesz, jednakże ze względu na brak złamania czy pęknięcia nie liczyłabym na duże odszkodowanie a wręcz może TU może odmówić wypłaty :(

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...