Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Drobna kolizja i parę pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakieś 1.5 h miałem drobną kolizję drogową i mam parę pytań. To Może od początku. Jest jezdnia jednokierunkowa dwu pasmowa, jechałem lewym pasem i nagle z dwu pasmowej drogi robi się jedna, chciałem szybko zmienić pas na prawy i otarłem się bokiem swojego samochodu o auto które było w moim martwym polu i którego kompletnie nie widziałem, do tego ciemno i samochód był czarny.

W wyniku uszkodzenia uległo tylko jego auto. Zderzak z lewej strony lekko spadł z tych zaczepòw, drzwi, lusterko i felga.

Nie wzywaliśmy policji, typ zrobił zdjęcie mojego dowodu osobistego i mojej kartki z ubezpieczeniem.

Właśnie chodzi mi o to zdjęcie mojego dowodu osobistego czy to było mu naprawdę potrzebne by dostać pieniądze z ubezpieczenia, bo nie chce żeby np wziął na mnie jakąś pożyczkę czy coś. Dodatkowo kazał mi napisać na kartce "ja właściciel takiego auta o takich numerach rejestracyjnych dnia tego i tego o godzinie takiej i takiej był sprawcą kolizji w wyniku której zniszczeniu uległo to i to" Czy wszystko zrobiłem dobrze czy jednak coś jest nie tak? Piszę tutaj ponieważ nie znam się na tym, to była moja pierwsza taka sytuacja ponieważ jestem kierowcą od niedawna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja proponuję skorzystać z usług pani prawnik. sama skorzystałam z jej usług i nie żałuję, kobieta zna się na rzeczy i wie jak prowadzić sprawę. Poleciła mi ją znajoma i faktycznie- powiedziała jak prowadzić sprawę, na co zwracać uwagę, gdzie i czego się wystrzegać i dzięki temu, jestem zadowolona z decyzji jaką uzyskałam za jej pośrednictwem, wiedziała jak postępować z zakładem ubezpieczeń :) może komuś jeszcze pomoże i ktoś będzie zainteresowany jej usługami- warto! a to jej numer telefonu***:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

na przyszłość Eryk506x nie udostępniaj nikomu skanu lub foto dowodu osobistego, jak ktoś chce od ciebie foto lub skan do umowy to najlepiej jak będzie on przekreślony z adnotacją do jakich celów została kopia dołączona.

Twoje oświadczenie z info o zdarzeniu oraz danymi plus foto potwierdzenia posiadania OC. Myślę że twój ubezpieczyciel skontaktuje się z Tobą aby potwierdzić okoliczności zdarzenia.

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...