Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

firma nie chce zapłacic


paulalaurazosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam sytuacja jest bardzo skomplikowana poniewaz wypadek był 1.02.2015

w meza wjechała kobieta samochodem osobowym i zgineła na miejscu.Mąz na szczescie w chwili wypadku nie odniusł zadnych obrazen.Natomiast po kilku dniach jego stan zdrowia sie pogarszał bol kregosłupa klatki piersiowej.wiec poszlismy do lekarza 9lutego dokladnie 9 ndni od wypadku okazało sie uraz kregów szyjnych.w chwili obecnej jest juz 2,5 roku po operacji na kregosłup.

I tu sie zaczyna problem w prokuraturze choc prokurator sprawe umorzył, ale nie uznał meza za osobe poszkodowana tłumaczac sie tym, iz nie trafił w chwili wypadku do szpitala.z tego powodu firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacic odszkodowania ani zwrotów kosztu leczenia, gdyz na podstawie dokumentó z prokuratury maz nie był strona wypadku.Policja nie wydała nam zaswiedczenia o wypadku poniewaz akta sprawy sa w prokuraturze.Jak równierz pani prokurator nie chce wydac potrzebnego zaswiadczenia.Pisma składamy do prokuratury i cisza.prosze poradzcie mi cos gdzie mam sie udac bo juz po prostu nie mam siły.Chciałam sprawe nagłsnic w tv ale oni potrzebuja dowodów iz maz nie był sprawca danego wypadku.JAK je zdobyc gdzie sie udac skoro zaden urzad ani policja ani prokuratura nie chca wydac mi zadnego potwierdzenia ze mąż wogule brał udział w wypadku.PROSZE O POMOC BO CZAS UCIEKA I za chwile sprawa sie przedawni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...