Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Paznokieć


Krzysztof 25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy istnieje możliwość wypłaty odszkodowania za paznokieć .Wypadek na parkingu w pracy,przytrzaśnięcie kciuka ręki prawej,na SOR lekarz usunął paznokieć.Czy z tego należy się odszkodowanie proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się należy! Doznałeś urazu na skutek wypadku w pracy. Kiedyś w pracy spadłemz drabiny okropnie bolały mnie plecy i poszłem do pracodawcy, ale nie był zinteresowany. W szpitalu się okazało, ze to poważniejsza sprawa, polecili mi gości z DRB od odszkodowań i oni załatwili dla mnie niezłą kasę, która się przydała mocno, bo nie mogłem pracować kilka tygodni. Trzymaj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich. Miałam wypadek samochodowy, pan z tyłu we mnie wjechał bo nie wyhamował na światłach. Próbowałam hamować żeby nie wjechać w samochód przede mną i tak niefortunie szybko naciskałam hamulec że zachaczyłam o pedał i zerwałam sobie paznokieć u stopy. Miałam założone żele i jak mnie wyrwało to z całym kawałkiem skóry. Krwawiłam strasznie a ból był nie do wytrzymania. Niby głupi paznokieć ale nie życzę najgorszemu wrogowi żeby mu się to przytrafiło.

Poza tym szarpnęło mi szyją dość mocno i doznałam skręcenie kregosłupa. Moje pytanie czy ubezpieczalnia uzna też ten paznokieć za związany z wypadkiem (bo w sumie to ja zachaczyłam). Może ktoś wie ile mogę za to uzyskać odszkodowania? Bede wdzięczna za pomoc i porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

jeśli do zdarzenia doszło na skutek kolizji i to zachowanie kierującego drugim pojazdem przyczyniło się do doznania przez Panią obrażeń ciała, jak najbardziej ubezpieczyciel powinien uwzględnić także obrażenia związane z urazem paznokcia przy wypłacie odszkodowania. Należy jedynie wykazać związek przyczynowo-skutkowy zachowania kierującego pojazdem sprawcy i Pani obrażeń.

W przypadku takich urazów uszczerbek na zdrowiu będzie zależał od ostatecznej skali obrażeń. Jeśli paznokieć zejdzie, pozostanie szpecąca blizna lub inne powikłania podczas leczenia lub po jego zakończeniu - uszczerbek na zdrowiu może być znaczny. Na tym etapie trudno wskazać, jaki dokładnie zakres trwałego uszczerbku na zdrowiu zostanie orzeczony w związku ze zdarzeniem. Więcej na temat uszczerbku może Pani przeczytać w tym poradniku: https://odzyskaj.info/poradnik-odszkodowania/uszczerbek-na-zdrowiu-a-odszkodowanie-z-polis-oc-i-nnw/

Pozdrawiam

Marta Sordon

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...