Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Centrum DRB, czy ktoś zna i poleca?


trederka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jakiś czas temu moja siostra miała wypadek samochodowy, w którym odniosła liczne obrażenia. Planujemy starać się o odszkodowanie i dlatego poszukuję odpowiedniej kancelarii, która zajmie się tą sprawą. Interesują nas zwłaszcza okolice Warszawy. Słyszałam dużo dobrego o centrum DRB. czy ktoś z Was może korzystał i może polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O firmie wypowiadał się nie będę, bo nie mam wiedzy o tym jak działają, ale warto poszukać innych ofert, bo w Wa-wie jest sporo podmiotów zajmujących się odszkodowaniami.

Proszę zwrócić uwagę przy wyborze pełnomocnika, kim jest, jak działa, jakie ma sukcesy, jak wygląda kwestia wynagrodzenia i co bardzo ważne na czyje konto wypłacane są pieniądze, bo niestety coraz więcej firm które odbierają pieniądze na swoje konto ma problem z rozliczeniem się z klientem.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Warto również zwrócić uwagę na samą umowę oraz co gwarantuje tj. jak wygląda rozliczenie postępowania sądowego i czy kancelaria pokrywa koszty sądowe za klienta.

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia powiem, że DRB to naprawdę dobra firma. Mają dużo spraw i długie doświadczenie. Jednak to wszytsko zalezy chyba od agenta na jakiego trafisz. Wiadomo, że każdy jest inny i traktuje swoją pracę inaczej, dlatego niezależnie do jakiej kancelarii się udasz to ludzie są najważniejsi.

 

Ja wspólpracowałem z nimi po swoim wypadku i mogę powiedzieć wiele dobrego. Pan Tomasz ciążko pracował, był niezwykle cierpliwy i empatyczny. Stale informował mnie o tym jakie postępy robi i na jakim etapie jest moja sprawa. Jak dla mnie świetna współpraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...