Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odmowa wypłaty jednorazowego odszkodowania ZUS


robertwiecek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 08.12.2017r uległem wypadkowi przy pracy na terenie zakładu pracy oraz godzin pracy. Uszkodzeniu uległ duży paluch u prawej stopy gdzie był zniekształcony paznokieć oraz powstał krwiak. Leczenie zakończyło się w marcu 2018r. Złożyłem dokumenty do ZUS o wypłatę jednorazowego odszkodowania po czym zostałem wezwany aby wstawić się do lekarza orzecznika ZUS w sprawie procentowego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego skutkami wypadku.

 

Orzeczenie lekarza ZUS:

*" W oparciu o obowiązujące przepisy ustalono 0% uszczerbku na zdrowiu spowodowanego skutkami wypadku przy pracy z dnia 08.12.2017r"

*" Opis naruszenia sprawności organizmu: przebyte stłuczenie palca I stopy prawej z uszkodzeniem płytki paznokciowej i krwiakiem podpaznokciowym, bez pozostawienia zniekształcenia palca i bez zaburzenia jego funkcji, z prawidłowym odrostem płytki paznokciowej nie spowodowało uszczerbku na zdrowiu"

 

Chciałbym się odwołać od tej opinii ponieważ nie zgadzam się z nią po dziś dzień odczuwam skutki wypadku. Proszę o pomoc jak się odwołać? mam pouczenie aby sprzeciw kierować do komisji lekarskiej ZUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...