Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamanie kostki w prawej stopie.


milka65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich milutko. W Pazdzierniku przyjechałam do Polski ze Szwajcarii z zamiarem leczenia zębów. Nastepnego dnia na prostej drodze podwinęła mi się noga i złamałam kostkę w stopie.Jak pech to pech. Oczywiście noga strasznie bolała a stopa mi spuchła myslałam że mi przejdzie ale nie przeszło. Następnego dnia pojechałam na pogotowie tam mi zrobili prześwietlenie. Prześwietlenie wykazało że mam złamaną kostkę w prawej stopie bez odprysków. Nogę do kolana włożono mi w półgipis .Z zakazem chodzenia a po dwóch tygodniach na kontrole do lekarza. Przepisano mi zastrzyki które sobie sama robiłam w brzuch a to był koszmar, cały brzuch miałam w siniakach.. Jak wcześniej wspomniałam to przyjechałam leczyć tu zęby nie zważając na moją złamaną w kostce nogę to jeżdziłam do dentysty, skakając o kulach z drugiego piętra. Po dwóch tygodniach pobytu w Polsce pojechałam do Szwajcarii tam poszłam na kontrolę do lekarza i dostałam skierowanie do chirurga tam Pani doktór zdjeła mi ten pół gips , oczywiście nie obyło się od komentarza co to ma być za pół gips, ona jeszcze czegoś takiego nie widziała w swoim życiu.. Zrobiono mi prześwietlenie i dostałam na swoją stopę specjalny bucik, moge go sobie zdejmować , smarować stopę robić delikatne masaże. Po mieszkaniu poruszam się o jednej kuli w tym buciku. Jeszcze jedno poprosiłam o tabletki zamiast tych okropnych zastrzyków.W tym buciku mam chodzić 4 tygodnie i już niedługo w przyszłym tygodniu idę do Pani doktór na kontrolę mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będzie już bez tego bucika. Zaznaczam że w tym buciku ze złamana kostką gotowałam nawet bigos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj

Ja z?ama?am dwie ko?ci : piszczel i strza?k? .Mia?am operacje w ten sam dzie? . Dosta?am ortez? na 3 miesi?ce i teraz ju? chodz? bez kul. Z?amanie mia?am we wrze?niu 2018 . Martwi? si? bo noga teraz zmieni?a barw? na tak? czerwono - fioletowa pod wieczór . Rano jest ja?niejsza. Nie wiem co robi? . Wezme j? chyba i zaczne masowa? . Rehabilitacj? ju? mia?am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...