Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Jak podejść do sprawy zadośćuczynienia i ile dać?


Kubala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na imie Kuba, lat 22 i we wigilie 24.12.2018 uleglem wypadkowi jako pasazer auta kierowanego przez moja dziewczyne. Sprawca wymusil pierwszenstwo, a my cala predkoscia czolowo uderzylismy w bok jego pojazdu. Poduszki nie zadzialaly, pas bezpieczenstwa natomiast zatrzymal mnie z ogromna sila uniemozliwiajaca mi oddech przez pare chwil, których dokladnie nie pamietam. W karetce wszystko doszlo do normy i z racji trwajacych swiat zostalem zwolniony do domu bezpo?sednio z miejsca zdarzenia. Pierwsze dni po zdarzeniu czulem sie jedynie poobrywany, natomiast tydzien po ból w klatce piersiowej nasilil sie do stopnia uniemozliwiajacego mi normalne funkcjonowanie. Lekarz stwierdzil mi stluczenie mostka, zeber i orzekl, ze opózniony ból jest normalny i bedzie trwal nawet 2 miesiace. Od 2.01 przebywam na zwolnieniu lekarskim. Dodatkowo czuje ujme na zdrowiu psychicznym, gdyz slabo sypiam, miewam nerwobóle, oraz odczuwam silny stres podczas jazdy samochodem, szczególnie na podobnych skrzyzowaniach, ale nie bylem z tymi dolegliwosciami u specjalisty. Jak myslicie o jakie kwoty moge sie ubiegac, bo nie wiem czy cala ta gra jest warta kolejnych nerwów, tymbardziej, ze za wrak auta który pozostal ubezpieczalnia przyznala polowe jego wartosci, az sie wymiotowac chce, ze w naszym kraju poszkodowanym sie jest tak naprawde dwa razy... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...