Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypłacone odszkodowanie - czy nie za niskie?


bareja77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

w sierpniu 2018 roku mia?em wypadek na motocyklu. Kobieta wymusi?a pierwsze?stwo i nieszcz??cie gotowe. W wypisie jest napisane "Wielood?amowe z?amania ko?ca dalszego trzonu prawej ko?ci piszczelowej i ko?ca bli?szego trzonu prawej koœci strza?kowej. Zespolenie z?amania ko?ci piszczelowej. Przemieszczony od?am kostny 12/9mm widoczny od zespolenia.Z?amanie ko?ci dalszego trzonu prawej ko?ci strza?kowej bez przemieszczenia" (chocia? brak jest te? o oparzeniach i z?amanej kostce, które zosta?o zauwa?one dopiero na prywatnej wizycie).

Otrzyma?em z warty pismo, ?e wydatki z leczeniem powypadkowym 1450zl, kilometrówka 139zl, koszt opieki osób trzecich 1568zl. Wyp?acili mi 16116z? i sk?onni s? dop?aci? 4000z?, czyli da?o by t? sum? 20ty? z?. Nie wiem, ale wydaje mi si? to niewielk? kwot?. Nie doliczyli, ?e dostawa?em pomniejszone zarobki.Czy mogliby?cie si? wypowiedzie?? Z góry dzi?kuje za Wasze wpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
A jedno pytanie... na jakie podstawie ocenili, że tylko 11% uszczerbek na zdrowiu? Współczuje , zwłaszcza wypadku na motocyklu, który bywa baaaaardzo bardzo, dotkliwy. Może niech Pan spróbuje skontaktować się z jakąś kancelarią, np Voxveritas, z tego co czytałam to potrafią dość wysokie te odszkodowania wyegzekwować. Podam Panu stronę https://voxveritas.pl Tam jest zakładka odszkodowanie niech pan sobie zobaczy i jest tez numer telefonu. Pozdrawiam ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...