Jump to content
Forum Odszkodowania

Zasiłek pogrzebowy a odszkodowanie


rafal.j
 Share

Recommended Posts

Moja żona zginęła w wypadku w zeszłym roku, wystąpiłem do Axy aby wypłacili mi odszkodowanie i zwrócili koszty związane z pogrzebem żony. Niestety pomniejszyli mi wypłatę o 4000 twierdząc że jest to kwota jaką powinnam otrzymać z ZUS a nie od ubezpieczyciela. Jak to jest?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Miałam podobną sytuację. Przychodzi co do czego to nagle nie ma firmy ubezpieczeniowej i tak jest dosłownie ze wszystkim włącznie z ubezpieczeniem kredytu. Dają Ci parasol jak świeci słońce a zabierają jak pada deszcz. Bardzo Ci współczuję. Nic innego Ci nie pozostaje jak po prostu dalej walczyć. są różnego rodzaju kancelarie, ale z takich z którą ja miałam do czynienia to Voxveritas. Tylko, że ja jestem po wypadku i miałam zupełnie inna sytuację, mam rehabilitacje prywatną, która jest dla mnie bezpłatna-tak mi załatwili ładnie plus odszkodowanie. Co do Ciebie, to jest coś takiego odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby. Jak chcesz to wejdź sobie na ich stronę, masz tam numer telefonu i skontaktuj się. Wszystko Ci powiedzą co i jak i wiesz jedno, że na 1000% Ci pomogą.
Link to comment
Share on other sites

Maja S, a czy mogłabyś coś więcej powiedzieć ? Chodzi o ten Voxveritas? Co trzeba zrobić żeby uzyskać taką bezpłatną rehabilitację ? Jak to wszystko wygląda? Również jestem po wypadku samochodowym, mam tak koszmarne problemy z kręgosłupem, ze nie jednokrotnie mam noce po prostu nie przespane. Wyglądam już jak zombie ;/
Link to comment
Share on other sites

Cześć. Więc sprawa wygląda tak, że wypełniasz formularz który jest na ich stronie. Potem oni kontaktują się z Tobą i wyjaśniają Ci co i jak. Na pewno będziesz musiał skompletować dokumenty takie jak : dokumentacje leczenia po wypadku, na pewno musisz mieć dokumenty z policji, od Twojego ubezpieczyciela, który badał wypadek. Zresztą jak się skontaktujesz ze wspomnianą kancelarią to wszystko wyjaśnią jak trzeba ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...