Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zasiłek pogrzebowy a odszkodowanie


rafal.j
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona zginęła w wypadku w zeszłym roku, wystąpiłem do Axy aby wypłacili mi odszkodowanie i zwrócili koszty związane z pogrzebem żony. Niestety pomniejszyli mi wypłatę o 4000 twierdząc że jest to kwota jaką powinnam otrzymać z ZUS a nie od ubezpieczyciela. Jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Miałam podobną sytuację. Przychodzi co do czego to nagle nie ma firmy ubezpieczeniowej i tak jest dosłownie ze wszystkim włącznie z ubezpieczeniem kredytu. Dają Ci parasol jak świeci słońce a zabierają jak pada deszcz. Bardzo Ci współczuję. Nic innego Ci nie pozostaje jak po prostu dalej walczyć. są różnego rodzaju kancelarie, ale z takich z którą ja miałam do czynienia to Voxveritas. Tylko, że ja jestem po wypadku i miałam zupełnie inna sytuację, mam rehabilitacje prywatną, która jest dla mnie bezpłatna-tak mi załatwili ładnie plus odszkodowanie. Co do Ciebie, to jest coś takiego odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby. Jak chcesz to wejdź sobie na ich stronę, masz tam numer telefonu i skontaktuj się. Wszystko Ci powiedzą co i jak i wiesz jedno, że na 1000% Ci pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja S, a czy mogłabyś coś więcej powiedzieć ? Chodzi o ten Voxveritas? Co trzeba zrobić żeby uzyskać taką bezpłatną rehabilitację ? Jak to wszystko wygląda? Również jestem po wypadku samochodowym, mam tak koszmarne problemy z kręgosłupem, ze nie jednokrotnie mam noce po prostu nie przespane. Wyglądam już jak zombie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Więc sprawa wygląda tak, że wypełniasz formularz który jest na ich stronie. Potem oni kontaktują się z Tobą i wyjaśniają Ci co i jak. Na pewno będziesz musiał skompletować dokumenty takie jak : dokumentacje leczenia po wypadku, na pewno musisz mieć dokumenty z policji, od Twojego ubezpieczyciela, który badał wypadek. Zresztą jak się skontaktujesz ze wspomnianą kancelarią to wszystko wyjaśnią jak trzeba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...