Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Uraz kręgosłupa w wyniku wypadku


Clarens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W wyniku wypadku doznałam urazu kręgosłupa. mam szansę wstać z wózka ale tylko i wyłącznie dzięki intensywnym ćwiczeniom oraz rehabilitacjom. Myślę nad założeniem fundacji, ale wiem, ze ze zbiórką pieniędzy bardzo różnie bywa. Zwróciłam się tez do ubezpieczyciela, który zaproponował mi serio śmieszną kwotę !! Możecie mi polecić jakąś kancelarię, która pomogą odzyskać odszkodowanie? Bo dzięki takiemu rozwiązaniu mam szanse stanąć na nogi. Waham się trochę. między kilkoma kancelariami, głównie między Euco a Voxveritas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz co, jest kancelaria , którą na pewno mogę Ci polecić i na prawdę pomaga ludziom, to kancelaria Voxveritas. Tej pierwszej kompletnie nie znam. Zwróć się najlepiej do niej. Jak Ty jesteś po takim wypadku, to z pewnością będzie Ci potrzebna rehabilitacja bezpłatna w prywatnym ośrodku. Ja miałam styczność troszkę pod innym względem... śmierć bliskiej osoby. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy za każdą rehabiitację można uzyskać od firmy ubezpieczeniowej pieniądze? Czekam na rehabilitację z terminem na sierpień ale te kilka miesiecy to mój stan zdrowia raczej się pogorszy. Nie wiem czy opłacić sobie prywatną rehabilitację i powiedzieć im zeby mi za to zwrócili? To kilkaset złotych i zastanawiam się czy nie wydam ich a oni mi powiedzą ze nie zwrócą tychy kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zwrot kosztów prywatnej rehabilitacji będzie wymagał udowodnienia, iż nie ma możliwości wykonania zabiegów w ramach NFZ lub termin oczekiwania na zabiegi jest znacznie wydłużony. Można to udowodnić pozyskując np. oświadczenie z placówki, a której mogłyby się odbyć zabiegi refundowane.

Bez udowodnienia powyższej kwestii Ubezpieczyciel może odmówić refundacji kosztów prywatnych zabiegów.

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...