Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Złamana stopa


Ikusiaa144
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zeszłym roku w czerwcu uległam wypadkowi mam polamany staw skokowy. Miałam zespolony śrubami i płytkami. Noga bardzo bolała więc w pół roku wyciągnięte mi zespolenie prawie całe. Bo pół wkręty zostało niby się złamał przy wyciągania? I nie można go wyciągnąć. Noga dalej boli, martwica stawu skokowego jest i czekam na termin który mam dopiero 2021 roku w maju mieć robią a Artrodeze na gwoździu. (usztywniane stawu skokowego) Rehabilitację też miałam i nie ma rezultatów. Chodzę o kulach. W domu kilka metrów przejdę bez. I tyle czekac z bólem to się chyba. Nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jeśli chciałaby Pani zgłaszać roszczenia za błąd medyczny, konieczne jest ustalenie w jakiej placówce medycznej i na jakim etapie leczenia doszło do błędu lub zaniedbania lekarza. Jeśli uważa Pani, iż podczas usunięcia zespolenia doszło do błędu lekarza chirurga i z jego winy złamaniu uległ materiał zespalający konieczna jest analiza dokumentacji z przebiegu zabiegu (dokumentację może Pani uzyskać w szpitalu na pisemny lub ustny wniosek). Nie zawsze bowiem długotrwały i nieprawidłowy proces leczenia powypadkowego jest winą lekarza, lecz zależny jest od wielu czynników osobowych i zdrowotnych.

Jeśli jednak problemy ze zrostem złamania wynikają z pozostawionego zespolenia (lub jego nieprawidłowego zastosowania), jak najbardziej może Pani dochodzić roszczeń o zadośćuczynienie oraz ból i cierpienie związane z błędem medycznym.

 

Więcej na tan temat może się Pani także dowiedzieć z poniższej publikacji. W przypadku chęci dokonania głębszej analizy sprawy, prosimy o kontakt oraz udostępnienie dokumentacji medycznej.

 

https://odzyskaj.info/poradnik-odszkodowania/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-bledzie-w-leczeniu-lub-diagnozie-lekarskiej/

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...