Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamana stopa


Ikusiaa144
 Share

Recommended Posts

Witam w zeszłym roku w czerwcu uległam wypadkowi mam polamany staw skokowy. Miałam zespolony śrubami i płytkami. Noga bardzo bolała więc w pół roku wyciągnięte mi zespolenie prawie całe. Bo pół wkręty zostało niby się złamał przy wyciągania? I nie można go wyciągnąć. Noga dalej boli, martwica stawu skokowego jest i czekam na termin który mam dopiero 2021 roku w maju mieć robią a Artrodeze na gwoździu. (usztywniane stawu skokowego) Rehabilitację też miałam i nie ma rezultatów. Chodzę o kulach. W domu kilka metrów przejdę bez. I tyle czekac z bólem to się chyba. Nie da
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

jeśli chciałaby Pani zgłaszać roszczenia za błąd medyczny, konieczne jest ustalenie w jakiej placówce medycznej i na jakim etapie leczenia doszło do błędu lub zaniedbania lekarza. Jeśli uważa Pani, iż podczas usunięcia zespolenia doszło do błędu lekarza chirurga i z jego winy złamaniu uległ materiał zespalający konieczna jest analiza dokumentacji z przebiegu zabiegu (dokumentację może Pani uzyskać w szpitalu na pisemny lub ustny wniosek). Nie zawsze bowiem długotrwały i nieprawidłowy proces leczenia powypadkowego jest winą lekarza, lecz zależny jest od wielu czynników osobowych i zdrowotnych.

Jeśli jednak problemy ze zrostem złamania wynikają z pozostawionego zespolenia (lub jego nieprawidłowego zastosowania), jak najbardziej może Pani dochodzić roszczeń o zadośćuczynienie oraz ból i cierpienie związane z błędem medycznym.

 

Więcej na tan temat może się Pani także dowiedzieć z poniższej publikacji. W przypadku chęci dokonania głębszej analizy sprawy, prosimy o kontakt oraz udostępnienie dokumentacji medycznej.

 

https://odzyskaj.info/poradnik-odszkodowania/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-bledzie-w-leczeniu-lub-diagnozie-lekarskiej/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...