Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodwanie dla zawodowego kierowcy - wypadek za granicą


zbyszek
 Share

Recommended Posts

Jestem kierowcą jeżdżę głównie na zagraniczne trasy. Kilka dni temu podczas rozładunku poślizgnąłem się na plamie oleju i złamałem nogę. Dziś miałem operację w szpitalu we Francji i mam 2 śruby w udzie i biodrze. Pracodawca chce obciążyć mnie kosztami wysłania 2 kierowcy po auto - pytanie czy może? Czy mogę domagać się jakiegoś odszkodowania od firmy w której doszło do wypadku? Czy ta firma powinna pokryć koszty którymi chce obciąć mnie szef?
Link to comment
Share on other sites

Witaj Zbyszek,

 

Napisz proszę w jakim kraju jesteś zatrudniony tj. czy twój pracodawca jest zarejestrowany w Polsce, czy za granicą - jeżeli tak to gdzie. Opisz również jak doszło do zdarzenia w jakich okolicznościach tzn. gdzie i kiedy doszło do zdarzenia, gdzie była ten oleju, czy wiedziałeś że ona tam jest, czy mógł Pan poruszać się inną "trasą" aby uniknąć wejścia w nią itd.

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...