Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ubezpieczyciel chciał 0 zł dopłacić - VOX VERITAS wywalczyło 356.000 PLN


Gość Guest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Jestem ojcem dziecka, które poważnie ucierpiało w wypadku. Sami staraliśmy się o odszkodowanie po roku od wypadku, gdyż walczyliśmy o życie syna. Została nam polecona firma, która właśnie organizowała premierę na rynek Polski egzoszkieletu. Zabrali syna na darmowe testy i badania do nowoczesnej kliniki. Nawiązaliśmy współpracę z voxveritas i zabrali syna ponownie ale już na kompleksowe badania lekarzy wszystkich specjalności. Efekt ? 356.000 PLN od Ubezpieczyciela.

 

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć co jest istotne w wysokim odszkodowaniu :

1. Specjalistyczne badania i opinie medyczne odpowiedniej specjalności lekarzy - to właśnie oferuje VOXVERITAS. Komputery wypluwają wyniki badań a lekarze robią kilkudzięcio stronnicową opinie medyczne. To materiał źródłowy do Sądu.

2.Wybór odpowiedniej firmy, która skoordynuje leczenie, opinie i walkę o wysokie odszkodowanie - taką ofertę nam zapewniła firma voxveritas. Z mojego rozeznania to obecnie jedyna taka firma.

3.Złożenie odpowiednich pytań do biegłych sądowych - to również robi voxveritas , gdyż współracują z najlepszymi lekarzami w Polsce ( mój syn był u lekarzy zleconych najlepszych z danej specjalnosci - wszystko zapewnili z voxveritas).

 

Obecnie firma voxveritas złożyła pozew na kwotę 1,5 mln zł i refundację egzoszkieletu oraz rentę 20.000 PLN na kosztowną rehabilitację. Wszystkim walczących o odszkodowanie rozumiem jak ciężko jest jednak WALCZCIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...