Jump to content
Forum Odszkodowania

Ubezpieczyciel chciał 0 zł dopłacić - VOX VERITAS wywalczyło 356.000 PLN


Guest Guest
 Share

Recommended Posts

Guest Guest

Dzień dobry, Jestem ojcem dziecka, które poważnie ucierpiało w wypadku. Sami staraliśmy się o odszkodowanie po roku od wypadku, gdyż walczyliśmy o życie syna. Została nam polecona firma, która właśnie organizowała premierę na rynek Polski egzoszkieletu. Zabrali syna na darmowe testy i badania do nowoczesnej kliniki. Nawiązaliśmy współpracę z voxveritas i zabrali syna ponownie ale już na kompleksowe badania lekarzy wszystkich specjalności. Efekt ? 356.000 PLN od Ubezpieczyciela.

 

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć co jest istotne w wysokim odszkodowaniu :

1. Specjalistyczne badania i opinie medyczne odpowiedniej specjalności lekarzy - to właśnie oferuje VOXVERITAS. Komputery wypluwają wyniki badań a lekarze robią kilkudzięcio stronnicową opinie medyczne. To materiał źródłowy do Sądu.

2.Wybór odpowiedniej firmy, która skoordynuje leczenie, opinie i walkę o wysokie odszkodowanie - taką ofertę nam zapewniła firma voxveritas. Z mojego rozeznania to obecnie jedyna taka firma.

3.Złożenie odpowiednich pytań do biegłych sądowych - to również robi voxveritas , gdyż współracują z najlepszymi lekarzami w Polsce ( mój syn był u lekarzy zleconych najlepszych z danej specjalnosci - wszystko zapewnili z voxveritas).

 

Obecnie firma voxveritas złożyła pozew na kwotę 1,5 mln zł i refundację egzoszkieletu oraz rentę 20.000 PLN na kosztowną rehabilitację. Wszystkim walczących o odszkodowanie rozumiem jak ciężko jest jednak WALCZCIE !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...