Jump to content
Forum Odszkodowania

Kolizja na parkingu zakładowym zamknietym


Pola1661348292
 Share

Recommended Posts

Witam na parkingu zakładowym po 22 cofając zachaczylam. Samochód stojący przy wyjeździe nie był zaparkowany w wyznaczonym miejscu do parkowania co mogę zrobić w takiej sytuacji
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

 

Proszę napisać, czy na miejscu była policja? Czy podpisała Pani oświadczenie o przyznaniu się do winy i uszkodzeniu innego pojazdu? Czy właściciel tamtego samochodu zgłosił szkodę do Pani ubezpieczyciela OC?

 

W zdarzeniu jest na pewno Pani wina, ponieważ cofając powinna Pani zachować szczególną ostrożność a tego Pani nie zrobiła. Ubezpieczyciel OC Pani pojazdu może jednak potrącić część odszkodowania poszkodowanemu za parkowanie w miejscu niewyznaczonym.

 

Nie widzę jednak możliwości, aby Pani uzyskała odszkodowanie.

 

Pozdrawiam,

Izabela Praska

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...