Jump to content
Forum Odszkodowania

Brak wypłaty za śmierć meza


Weronika0528
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chciałabym pomóc koleżance odmówiono jej wypłaty świadczenia z polisy posagowej, którą mąż założył córeczkom Jedną polisę założoną wcześniej wypłacono natomiast założoną później dla młodszej córeczki odmówiono Jakiś ekspert odnalazł wizytę męża u gastrologia miesiąc przed założeniem polisy .z gastroskopi nic nie wyszło, ale twierdził, że w ankiecie było zaznaczone niby czy korzysta Pani z jakiś specjalistów czy coś takiego.

Jest szansa pomóc koleżance?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

sprawy tego typu polis i wypłat należności z ich tytułu nie są niestety oczywiste. Wszystko zależy od samej polisy, jej zapisów oraz Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Wpływ oczywiście ma leczenie osoby zawierającej polisę. Bez analizy pełnej dokumentacji nie jestem w stanie niestety potwierdzić ani zaprzeczyć, czy decyzja ubezpieczyciela jest poprawna czy nie.

 

Kolejną kwestią natomiast jest to, że ubezpieczyciele bardzo często próbują uchylić się od wypłat - czasami ich argumentacja jest nieadekwatna do sytuacji.

 

Jeśli Pani koleżanka chciałaby zweryfikować możliwość uzyskania należnych świadczeń - bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia. Analiza jest bezpłatna.

 

Pozdrawiam,

Izabela Praska

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak najlpeej zebrać całą dokumentacje i ją przeanalizować wraz ze specjalistą bo faktycznie całość się opiera na analizie OWU to bardzo ważne a umówmy się że typowo kowalski bez doświadczenia nie zrobi tego odpowiednio.

 
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...