Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odmowa wypłaty z ac


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i od razu muszę niestety prosić o poradę w sprawie odmowy przez PZU wypłaty odszkodowania z AC.

Sytuacja miała miejsce we wrześniu 2022r auto spłonęło mi doszczętnie nie było żadnych świadków zdarzenia kiedy wróciłem do auta praktycznie się dopalało. Wezwałem szybko straż była też jednostka policji która obejrzała wszystko i stwierdziła że nie ma tu żadnych śladów i prowadzenie śledztwa w tej sytuacji nie ma sensu więc doradzili mi żeby podpisać im oświadczenie o rezygnacji z śledztwa. Oczywiście ja tak zrobiłem jak oni mi radzili dodali jeszcze że do wypłaty odszkodowania wystarczy notatka z ich interwencji. natychmiast zgłosiłem szkodę do PZU i czekałem był rzeczoznawca następnie biegły od spraw pożarnictwa i na koniec wywiadowca jakiś. Po około 30 dniach dostałem odmowne. Od razu wykonałem telefon do PZU dlaczego. W odmowie było napisane że nie dopilnowałem wszelkich czynności związanych ze ściganiem sprawcy, a do tego czasu byłem pewien że sprawcy nie ma i w zasadzie dalej tak myślę bo kto w biały dzień odważył by się podpalić auto. Tym bardziej że nie mam żadnych wrogów. Powiedziałem do likwidatora że w takim razie pójdę na policję i zgłoszę tą szkodę to on na to że mogę tak zrobić a oni potem ponownie rozpatrzą moją sprawę. Tak zrobiłem policja zakończyła śledztwo niepowodzeniem a oni dalej podtrzymują swoją decyzję. Dodam tylko że biegły który został przez PZU powołany stwierdził że auto zostało podpalone że ktoś je podlał benzyną i podpalił. Między innymi napisał że auto musiało zapalić się od zewnątrz bo nagrzewnica się nie spaliła a to nie była nagrzewnica tylko chłodnica cieczy dodatkowa która  jest montowana z przodu za zderzakiem,ocalała tylko dla tego że upalily się uchwyty i leżała kilka cm od palącego się auta. Samochód spalił się tak doszczętnie że nawet szyby się stopiły nie pozostał po nim nawet jeden kawałek plastiku całe aluminium się wytopilo a on stwierdził dokładny przebieg zdarzeń, jest też napisane w opinii że musiał zapalić się od kół bo podłużnicą od strony koła bardziej jest wypalona niż od strony silnika, ale jest tak wykwalifikowany że nie pomyślał o tym jak bardzo pali się opona a jak bardzo silnik który jest metalowy. Myślę że to tyle co mogę powiedzieć i niestety rozkładam ręce bo nie wiem co robić. Nie mam funduszy na sprawę w sądzie ,ale też boję się czy wygram sprawę chociaż wiem że zostałem oszukany i opinia biegłego od spraw pożarnictwa została wykonana celowo tak żeby werdykt mówił jasno że jest sprawca a nie zapaliło się ono samoczynnie poprzez na przykład zwarcie instalacji.

Za wszystkie podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,zapraszam  Pana do Anos zajmująca się odszkodowaniami ,naszą konsultantką odpowie Panu na wszystkie pytania.Zgloszenia pod nr tel

737161156

Porady są u Nas darmowe.

Poznaj nasze podejście do odszkodowań

Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie DARMOWA! Rozliczamy się w formule Succes Fee – tylko z tego co dla Ciebie uzyskamy!
Z Anos możesz tylko WYGRAĆ.

Naszą misją jest pomoc w uzyskaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, osobom poszkodowanym we wszelkiego rodzaju wypadkach i zdarzeniach losowych. Nasz zespół składa się z wyszkolonych specjalistów i dajemy Tobie gwarancję usług najwyższej jakości oraz szybkiej wypłaty.
Do każdej sprawy odszkodowawczej, która trafia do Anos podchodzimy indywidualnie, aby poszkodowany mógł otrzymać najwyższe możliwe odszkodowanie.

logo_transparent_background-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2023 o 21:40, dawiddaw napisał:

Witam, jestem tu nowy i od razu muszę niestety prosić o poradę w sprawie odmowy przez PZU wypłaty odszkodowania z AC.

Sytuacja miała miejsce we wrześniu 2022r auto spłonęło mi doszczętnie nie było żadnych świadków zdarzenia kiedy wróciłem do auta praktycznie się dopalało. Wezwałem szybko straż była też jednostka policji która obejrzała wszystko i stwierdziła że nie ma tu żadnych śladów i prowadzenie śledztwa w tej sytuacji nie ma sensu więc doradzili mi żeby podpisać im oświadczenie o rezygnacji z śledztwa. Oczywiście ja tak zrobiłem jak oni mi radzili dodali jeszcze że do wypłaty odszkodowania wystarczy notatka z ich interwencji. natychmiast zgłosiłem szkodę do PZU i czekałem był rzeczoznawca następnie biegły od spraw pożarnictwa i na koniec wywiadowca jakiś. Po około 30 dniach dostałem odmowne. Od razu wykonałem telefon do PZU dlaczego. W odmowie było napisane że nie dopilnowałem wszelkich czynności związanych ze ściganiem sprawcy, a do tego czasu byłem pewien że sprawcy nie ma i w zasadzie dalej tak myślę bo kto w biały dzień odważył by się podpalić auto. Tym bardziej że nie mam żadnych wrogów. Powiedziałem do likwidatora że w takim razie pójdę na policję i zgłoszę tą szkodę to on na to że mogę tak zrobić a oni potem ponownie rozpatrzą moją sprawę. Tak zrobiłem policja zakończyła śledztwo niepowodzeniem a oni dalej podtrzymują swoją decyzję. Dodam tylko że biegły który został przez PZU powołany stwierdził że auto zostało podpalone że ktoś je podlał benzyną i podpalił. Między innymi napisał że auto musiało zapalić się od zewnątrz bo nagrzewnica się nie spaliła a to nie była nagrzewnica tylko chłodnica cieczy dodatkowa która  jest montowana z przodu za zderzakiem,ocalała tylko dla tego że upalily się uchwyty i leżała kilka cm od palącego się auta. Samochód spalił się tak doszczętnie że nawet szyby się stopiły nie pozostał po nim nawet jeden kawałek plastiku całe aluminium się wytopilo a on stwierdził dokładny przebieg zdarzeń, jest też napisane w opinii że musiał zapalić się od kół bo podłużnicą od strony koła bardziej jest wypalona niż od strony silnika, ale jest tak wykwalifikowany że nie pomyślał o tym jak bardzo pali się opona a jak bardzo silnik który jest metalowy. Myślę że to tyle co mogę powiedzieć i niestety rozkładam ręce bo nie wiem co robić. Nie mam funduszy na sprawę w sądzie ,ale też boję się czy wygram sprawę chociaż wiem że zostałem oszukany i opinia biegłego od spraw pożarnictwa została wykonana celowo tak żeby werdykt mówił jasno że jest sprawca a nie zapaliło się ono samoczynnie poprzez na przykład zwarcie instalacji.

Za wszystkie podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

 

Anos odszkodowania Opinie Forum Legnica Świętego Maksymiliana Kolbe 18, 59-220 Legnica +48 801 802 822 ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tak to prawda że znana że swoich karygodnych działań spółka E u c o Odszkodowania z Legnicy która zadłużona jest na milionów złotych oraz znana jest z tego że nie wypłacila klientom ich pieniędzy niedawno zmieniła nazwę na Anos odszkodowania i działają nadal wrabiajac kolejnych nieświadomych ludzi. 
W dodatku wystawiając sobie same pozytywne komentarze na stronie Google oraz gowork a negatywne usuwają. Tak samo jak wtedy gdy nazywali się "e u c o Odszkodowania legnica " robią to nadal wprowadzając świadomie ludzi w błąd aby pozyskać kolejne pieniądze których nie wypłacą mimo zawartej umowy.
Teraz nazwę zmienili na Anos ubezpieczenia powypadkowe legnica, nawet adres ten sam. Przestrzegam nagrywało reportaże o tej spółce już tvn uwaga, i interwencja na Polsacie.
Np reportaz:
https://uwaga.tvn.pl › reportaze › e...
„Ani pieniędzy, ani kontaktu”. Co dalej z klientami EuCO?
Lub UWAGA!
https://uwaga.tvn.pl › reportaze › ty...
Tysiące klientów EuCO czeka na pieniądze z odszkodowań. „Oni ...
Reklamują się teraz jako Anos ubezpieczenia legnica ( Anos odszkodowania za wypadek legnica opinie, ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ legnica opinie Świętego Maksymiliana Kolbe 18, 59-220 Legnica, Anos odszkodowania forum opinie, obecny nr tel z ich strony 801 802 822, agenci nabywający klientów zazwyczaj przedstawiają się jako Dyrektor generalny anos odszkodowania ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...