Jump to content
Forum Odszkodowania

Stłuczka na parkingu -Toruń


KennyHC
 Share

Recommended Posts

Witam,

Brałem udział w stłuczce parkingowej pod własnym blokiem, wycofująca auto kobieta uderzyła w zaparkowany mój pojazd. Jest nagranie monitoringu, plus świadek zdążenia. Osoba przyznała się do zdarzenia i wypełniliśmy odpowiednie drugi do ubezpieczyciela o odszkodowanie. Po kilku dniach firma Eins Polska serwis przyjechał likwidator szkód i zrobił wycenę szkody. Dostałem wycenę drogą internetową i krótki opis. Sumując całą ich wypowiedz to wartość uszkodzenia była 2,108,56zł, zaskoczyło mnie kilka rzeczy na dokumentach źle wpisane nr rejestracji pojazdu mojego i Wersja pojazdu była wpisana na dokumentach TREND a z vinu  wychodzi TITANIUM. Zrobiliśmy odwołanie  od tych rzeczy i dołączyliśmy wycenę serwisu forda  szkoda jest na sumę 10.000 zł +/-. Nawet ceny które były podane za rzeczy były też mocno zaniżone, podali ceny i sklep-hurtownie części motoryzacyjne. Części które były podane to zamienniki i były na piśmie zaniżone albo nawet nie występowały w tej s-hurtowni . Mam nawet wystawioną przez sklep ceny danych rzeczy na którymi chcieli naprawiać. Wypłacono nam kwestię wsporną 2,1…zł a do odwołania odpowiedzieli mi pisemnie  ze nie zgadzają się na ceny serwisu. Drogą telefoniczną i nie mam zarejestrowanej tej rozmowy, pani informowała mnie ze to nie jest nowe auto i nie należy mi się więcej niż oni proponują. Uszkodzenia są w kilka elementów zderzaka ( zderzak - (porysowany i pęknięty) , grill (pęknięty) halogen do jazdy dziennej ( lewy strona mikro pękniecie przy wilgotnej pogodzie wchodzi para prawy urwany zaczep i zbita żarówka), czujki parkowania(  od lewej strony  pierwszy wypiło się drugi i trzeci podobne zniszczenia  złamana część wtyczki od wiązki el.), przesunięty błotnik ( siła uderzenia plastik zadziałała na błotniki i przesunął go do góry. Na pierwsze widok nie jest zauważalne ale patrząc lewą i prawą stronę jest różnica), To tak po skrócie  miał ktoś z Państwa podobną sytuację, jak to skończyło się i jak mam dalej z ubezpieczycielem sprawcy działać. Myślę ze nawet jestem wstanie oddać sprawę do pełnomocnika do likwidacji szkód, bo ja jestem za mały i nie znam wszystkich kruczków i haczyków.

Moje pytanie:  Jak to wygląda cenowo zlecenie firmie aby doprowadziła tą sprawę do końca. Jakie są szanse wyciagnięcie większej gotówki z tej firmy, zapominałem dodać ze nie interesuje mnie naprawa bezgotówkowa,  Czy są jakieś Firmy w moim mieście bo nie wiem jak szukać nawet takiej firmy.

 

Dziękuję za każdą podpowiedz i nakierunkowanie mnie.

Edited by KennyHC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzień Dobry,

Pracuje w kancelarii Maters, zajmujemy się dopłatami do zaniżonych odszkodowań.

Proszę przesłać do bezpłatnej analizy:
- kosztorys
- ewentualnie zdjęcia uszkodzeń
- nr telefonu do kontaktu

na
a.tomaszewski@kancelaria-maters.pl
lub tutaj

Zaniżoną kwotę odszkodowania kancelaria będzie mogła Panu wypłacić. Analiza trwa 3-4 dni robocze, jest bezpłatna.
W razie pytań jestem pod nr telefonu.

Pozdrawiam Adam
tel. 534 196 083

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Polecam zapoznać się z ofertą firmy Zaniżona Szkoda z Krakowa. Otrzymałam tam fachową pomoc w odzyskaniu zaniżonego odszkodowania. Wspomnę, że firma bez opłat analizuje kosztorys naprawy oraz wszystkie formalności można załatwić online.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...