Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Uszczerbek na zdrowiu pasażera po wpadnieciu do rowu


DonekPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

2 tygodnie temu brałem udział w wypadku samochodowym byłem pasażerem samochodu który z niewyjaśnionych przyczyn złapał pobocza w wyniku czego dachował doznałem złamania obojczyka lewego z przemieszczeniem kości (potrzebna operacja i złożenie kości na śrubach) oraz złamania kręgu odcinka lędźwiowego kręgosłupa całkowity czas leczenia może oscylowac W okolicach 3 miesięcy, nie chce skarzyc kierowcy do sądu i tu pytanie czy mogę dostać odszkodowanie ubezpieczyciela pojazdu którym jechaliśmy dodam że pojazd miał aktualne ubezpieczenie OC oraz nnw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzien dobry. Oczywiście że może Pan ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Jeśli jest Pan zainteresowany to jestem do usług. Reprezentuje firmę która ma 15 letnie doświadczenie w odszkodwamaich. Chętnie pomogę. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Na WhatsApp lub messenger 665895976. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie,

jako pasażer pojazdu ma Pan oczywiście możliwość ubiegać się o odszkodowanie z polisy OC pojazdu, którym się Pan poruszał, jeśli polisa NW obejmuje kierowcę i pasażera - także. Odszkodowanie obejmie nie tylko roszczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu, ale może także dotyczyć utraconych dochodów, zwrotu kosztów leczenia, dojazdów czy opieki.

Nie ma konieczności skarżenia kierowcy do sądu - postępowanie przeprowadza się polubownie wobec Ubezpieczyciela. W przypadku postępowania karnego - jeśli policja uzna, że doznał Pan obrażeń powyżej dni 7 może złożyć wniosek do sądu. Istnieje jednak możliwość np, warunkowego umorzenia kary, sprawca nie będzie wtedy skazany wyrokiem karnym.

W przypadku pytań - zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam

Marta Sordon

Campter Odszkodowania

tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, tak jak powyżej została już napisane oczywiście należne jest odszkodowanie oraz dodatkowe świadczenia, np. zwrot kosztów leczenia, itp. Można samemu spróbować takowe uzyskać, gdyby był problem zapraszam do kontaktu bezpośrednio do mnie. Zapraszam również to zweryfikuje czy to co proponuje ubezpieczyciel jest adekwatne..

530 969 179 Pozdrawiam Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...