Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Rana szarpana dłoni lewej (piła tarczowa)


twbartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem niepełnoletni. Pomagałem wujkowi ciąć drewno, wskutek nieszczęśliwego wypadku moja ręka poszła w ślady desek, mianowicie kciuk został połowicznie odrąbany, tzn jeszcze się trzymał. Uszkodzone zostały wszystkie ścięgna (odwodziciel i prostownik) i nerwy oraz naruszona kość, miałem operację (ładnie zacerowali), leżałem w szpitalu 3 dni, miałem rehabilitację, korzystałem z usług poradni chirurgicznej, neurologicznej, ortopedycznej... całe leczenie trwało około 6 miesięcy. Ja osobiście posiadam szkolną polisę pzu na 10000zł, natomiast wujek polisę OC rolnika w HDI, w związku z tym, że prowadzi taką działalność. Interesuje mnie w związku ze szkolną polisą ile mogę dostać procent uszczerbku, a z polisą OC rolnika jaka jest tam suma procentowa (za 1 % uszczerbku) i ewentualnie ile mogę z nich obu dostać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszkodowanie z ubezpieczenia NW otrzymasz na pewno, jeżeli jednak chodzi o polisę OC to otrzymasz odszkodwanie tylko wtedy gdy wypadek nie był z Twojej winy. Jeśli zgłosisz już swoją sprawę do ubezpieczalni, w której masz NW, wtedy dopiero komisja lekarka po zapoznaniu się z cała dokumentacja choroby ustali % uszczerbku na zdrowiu jakiego doznałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...