Jump to content
Forum Odszkodowania

WARTA - czy tam ktoś odbiera telefony?

poszkodowany19
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich poszkodowanych

jestem zbulwersowany zachowaniem WARTY! próbuje się do nich dodzwonić od przeszło tygodnia z żadnym skutkiem! Minęło już grubo ponad 3 tygodnie odkąd moja szkoda powinna zostać wypłacona i nic, poza pismem o przyjęciu szkody nie mam kompletnie żadnej informacji!

JEdynie gdzie ktoś odbiera telefony to wydział rent, który jest tak cholernie zapracowany że nie może podnieść dupska i przejść się na koniec korytarza do likwidacji szkód i podać kogoś do telefonu!

czy coś z tym można zrobić? to się nei mieści w głowie!

wyczytałem na forum że oni mają 30 dni na wypłacenie mi odszkodowania i dalej nic!

kurwwwwww nawet ich cholerna infolinia nie działa, ale infolinia sprzedażowa śmiga jak zwykle.

jak chciało się mieć ubezpieczalnie to trzeba chyba też pamiętać o poszkodowanych! likwidatorzy od siedmiu boleści!

ktoś ma podobną sytuację?

WARTA GÓWNO WARTA

witam też nie mam najlepszych wspomnień związanych z tą ubezpieczalnią. Sprawy są zwykle niepotrzebnie rozwlekane w czasie i z doświadczenia wiem, że w większości przypadków trzeba dochodzić się odszkodowania na drodze sądowej. Niestety dochodzenie odszkodowania z tej ubezpieczalni nie należy do rzeczy prostych i przyjemnych.