Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

WARTA - czy tam ktoś odbiera telefony?


poszkodowany19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich poszkodowanych

jestem zbulwersowany zachowaniem WARTY! próbuje się do nich dodzwonić od przeszło tygodnia z żadnym skutkiem! Minęło już grubo ponad 3 tygodnie odkąd moja szkoda powinna zostać wypłacona i nic, poza pismem o przyjęciu szkody nie mam kompletnie żadnej informacji!

JEdynie gdzie ktoś odbiera telefony to wydział rent, który jest tak cholernie zapracowany że nie może podnieść dupska i przejść się na koniec korytarza do likwidacji szkód i podać kogoś do telefonu!

czy coś z tym można zrobić? to się nei mieści w głowie!

wyczytałem na forum że oni mają 30 dni na wypłacenie mi odszkodowania i dalej nic!

kurwwwwww nawet ich cholerna infolinia nie działa, ale infolinia sprzedażowa śmiga jak zwykle.

jak chciało się mieć ubezpieczalnie to trzeba chyba też pamiętać o poszkodowanych! likwidatorzy od siedmiu boleści!

ktoś ma podobną sytuację?

WARTA GÓWNO WARTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też nie mam najlepszych wspomnień związanych z tą ubezpieczalnią. Sprawy są zwykle niepotrzebnie rozwlekane w czasie i z doświadczenia wiem, że w większości przypadków trzeba dochodzić się odszkodowania na drodze sądowej. Niestety dochodzenie odszkodowania z tej ubezpieczalni nie należy do rzeczy prostych i przyjemnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...