Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie za zagrożenie życia a sztuczna szczęka


dansid1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mąz w lipcu 2007r. miał wypadaek jadąc taxi jako pasażer, Na jadąca prawidlowo taxi najechało inne auto w wyniku tego doznał wstrzasu mózgu jego obrzęku wystapił tez krwiak, miał złamane 3 żebra.3 dni był w śpiączce. Biegły lekarz sądowy okreslil ten stan jako zagrożenie życia.W styczniu odbyła sie sprawa sadowa i sprawca otrzymał wyrok 1,5 roku w zawieszeniu na 3 lata pozb prawa jazdy i nawiązkę 2 tys /bo nie pracuje/ na rzecz męza i kierowcy. Firma ubezpieczeniowa wypłaciła tytułem zadośćuczynienia 16 tys zł 2,400 za utracone zarobki , koszty leczenia. Za zniszczone okulary / faktura na 900 zl/ mąż otrzymał 700 - czy to prawidłowo?

Mam pytanie czy za ten uraz jest to kwota wystarczająca czy mozemy ubiegać się o więcej,maz mimo że już pracuje nadal leczy się w Por.Neurologicznej .

Kolega w tym wypadku stracił pare zębów i miał fa od stomatologa na 13 tys otrzymał zwrot tej kwoty natomiast zagrożenie zycia i nie wiadomo jeszcze jakie konsekwencje poniesie mąż zostały wycenione na 16 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

DZiękuje za informacje obecnie otrzymałam pismo z firmy prowadzącej sprawę ze możemy poprzez nich wystapić na drogę sądowa z tym wiąża się koszty i nie mam pojęcia czy decydowac się na to. Boję się ze strace finansowo . moga opierać sie na tym że mąz podjął pracę a jego nastroju , słabej pamięci spowolnienia itp nie widać.

Czy podjąć to ryzyko czy raczej zaniechać jestem w kropce bo mój mąż na wszystko patrzy teraz sceptycznie. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...