Jump to content
Forum Odszkodowania

złamanie kości śródstopia

pletfa11
 Share

Recommended Posts

Witam.

W ubiegłym tygodniu uległem wypadkowi w pracy na skutek którego doznałem złamani kości śróstopia. Czy ktoś wie ile czasu się to leczy?

• 4 weeks later...

Witam ja złamałem v kosc srodstopia 3 maja najpierw nosiłem szyne gipsową 16 dni

potem założyli mi gips mam go mieć do 10 czerwca a potem sie zobaczy.pozdrawiam:)

hejka:) ja złamałam V kość śródstopia 20 kwietnia, od razu miałam założony gips, kompletny zakaz obciążania, dopiero 5 czerwca zdjęcie gipsu (czyli bite 6 tygodni unieruchomienia) a po tym podobno jeszcze jakaś szyna...

• 4 months later...
witam, ja złamalam 19 lipca V kosc srodstopia, zostałam wsadzona w gips na 12 tyg., dostalam zakaz obciazania, stawania na noge. jesli masz problem ze zrostem kosci to musisz wcinac duzo galaretek, slodkich czy tez takich z miesem lub rybą, nabiały, wapń (polecałabym w tabletkach) i powoli do przodu..

• 3 years later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

witam

chciałbym się dowiedzieć jakie jest najdokładniejsze prześwietlenie rtg ,niedawno jakieś 3 tygodnie temu miałem stłuczenie stopy w środkowej jej części ,zdjęcia rtg nic nie wykazały ,krwiaki zagoiły się ładnie ale w miejscu kontuzji jest jeszcze obrzęk ,lekarz złamania ani mikroskopijnego odprysku nie widzi ,faktycznie mogę chodzić normalnie i bólu większego nie czuję ale jest dyskomfort ..Jakie maści czy okłady byście polecili.,czy jeżeli mikro uraz występuje to czy można nie odczuwać bólu przy chodzeniu.. jestem z łodzi