Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ile mam czasu na zgłoszenie sie o odszkodowanie w Holandii?


Amy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam wypadek przy pracy w Holandii 2 lata temu, ale nie chcialam starać sie o odszkodowanie bo dalej tam pracowalam. Teraz zmieniam pracodawce i chciałabym spróbować. Czy należy mi sie odszkodowanie za wypadek i ile mam czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

O odszkodowanie za wypadek przy pracy w Holandii można się starać do 5 lat. Zdecydowanie jednak im szybciej tym lepiej, chociażby ze względu na kwestię ewentualnych dowodów. Nie każdy wypadek przy pracy upoważnia do wypłaty odszkodowania a do jego dochodzenia konieczne są:

- wina pracodawcy lub współpracownika za zaistniałe zdarzenie,

- uszczerbek na zdrowiu potwierdzony dokumentacją medyczną.

Wobec powyższego kluczowe w Pani przypadku będą informacje, w jakich okolicznościach/z jakiego powodu doszło do wypadku oraz jakich urazów Pani doznała? Jeżeli sporządzono protokół ze zdarzenia takie informacje powinny być tam zawarte. Jeżeli nie - konieczni będą świadkowie, którzy to potwierdzą.

Jeżeli wina za wypadek leży po Pani stronie (nieuwaga, czy też nieszczęśliwy wypadek bez udziału osoby trzeciej) - nie ma możliwości dochodzenia odszkodowania. 

 

Izabela Stryjewska

Campter Odszkodowania kom. 690 622 575, mail: i.stryjewska@campter.pl

ul. Oświęcimska 7 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

 

Izabela Stryjewska

Campter Odszkodowania kom. 690 622 575, mail: i.stryjewska@campter.pl

ul. Oświęcimska 7 42-700 Lubliniec

www.campter.pl

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...