Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek przy pracy w holandii Kto płaci za szpital ?


grazynad
 Share

Recommended Posts

Pytanie tak jak w temacie . Kto zapłaci za szpital jeżeli mój mąż miał wypadek przy pracy . Praca legalna . Będę wdzieczna jeżeli ktoś odpowie . Pozdrawiam i czekam na info .
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jak doszło do wypadku? Czy z winy pracodawcy? Opisz szerzej trochę tą sytuację, nie wykluczone, że Twój mąż będzie miał prawo do odszkodowania, które pokryje m.in. koszty leczenia szpitalnego.

Link to comment
Share on other sites

Do wypadku doszło na budowie ,ewidentna wina leży po stronie pracodawcy z tym ,ze na drugi dzien po wypadku ślady zostały zatarte a szef gdy odwiózł męża do szpitala zeznał ,że mąż spadł z drabiny.Prawda jest taka,że mąż w raz z kolegą wykonywał prace na stropie przy urzyciu młota pneumatycznego w wyniku czego doszło do zachwiania a kolega ,który go trzymał puścił go i mąż spadł z wysokości 2 metrów.Wcześniej była tam barierka,którą zdjęto w celu lepszego dostępu.Mąż prawie od 2 tygodni leży w szpitalu i czeka na operację gdyż wcześniej nie można było podjąć się tej operacji.doznał poważnego urazu piety pięciokrotne złamanie,które wymaga dłuższego leczenia. Czy mężowi przysługuje.chorobowe ? i kto płaci za szpital?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedż.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...