Jump to content
Forum Odszkodowania

Złuszczenie nasady bliższej kości ramiennej prawej - odszkodowanie


konrad1422
 Share

Recommended Posts

Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego, ubezpieczony na kwotę 10 000zł. Na podwórku przewróciłem się na motorze w wyniku usterki technicznej i doszło do nieszczęśliwego, strasznego upadku. Trafiłem do szpitala :( w którym przebywałem tydzień. Byłem operowany z powodu całkowitego złuszczenia głowy kości ramiennej prawej. Początkowo zreponowano odłamy i kończynę zawieszono mi na wyciągu zeno. W czwartej dobie po operacji wykonano zabieg zespolenia operacyjnego odłamów. Kończynę po operacji unieruchomiono mi w temblaku. Rtg po operacji wykazało poprawne ustawienie odłamów. W trzeciej dobie po zabiegu zwolniono mnie do domu. Niedługo czeka mnie jeszcze wyciąganie drutów.

Ile mogę się spodziewać odszkodowania?? Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze i pieniądze odgrywają drugorzędną rzecz. Przypomnę że złamanie było bardzo paskudne z przemieszczeniem odłamów.

Wg. tabeli norm oceny procentowej trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek nieszczęśliwego wypadku z 2006r. http://66.102.9.104/search?q=cache:j-Nx5n90ZY0J:www.e-consilio.pl/download.php5%3Fftd%3Dpiu_tabela_10_05.pdf+rami%C4%99+norm+towarzystwo+powy%C5%BCej+30%25&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&client=firefox-a

w kategorii ramię pkt 113 są podpunkty A,B,c. Nie wiem jaka kategoria zostanie mi przyznana? Po przebyciu komisji jaki okres czasu muszę czekać za wypłatą pieniędzy?

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Procentowy uszczerbek na zdrowiu zależy bezpośrednio od lekarza orzecznika, nie jestem s tanie określić jaki to będzie uszczerbek ponieważ zależy on od wielu czynników takich jak np.: wiek, stan zdrowia przed wypadkiem
Link to comment
Share on other sites

jestem tego świadomy że w dużym stopniu zależy to od lekarza orzecznika ale chciałbym wiedzieć orientacyjnie ile mogę się % uszczerbku na zdrowiu spodziewać.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...