Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Poślizgnęłam się w pracy w Irlandii


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten czwartek będąc w pracy poslizgnęłam sie w toalecie myjac podloge .mam peknieta kosc w kolanie i tez jest skrecone.moja przelozona zawiozla mnie do szpitala wykonano mi x-ray a dopiero nastepnego dnia zalozono mi gips powiedzila ze koszty leczenia ma pokryc pracodawca .tego dnia mialam offa ale przyszlam do pracy bo niedawali odporu a wczesniej pracowalam 8 dni .pracuje zaledwie niecale 2 miesice i jest to moja pierwsza praca wIrlandii .aha podczas pracy mialam na nogach swoje buty.teraz niejestem w stanie pracowac jestem na zwolnieniu lekarskim za kilka dni znow jade na badanie do szpitala. CZY MAM SZANSE NA JAKIEKOLWIEK ODSZKODOWANIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poślizgnęłaś się z nieuwagi czy na podłodze, którą własnie wymyłaś sama? wiesz, ciężko będzie kogokolwiek za to winić, jak dla mnie nie ma najmniejszych szans na odszkodowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ilonka nie koniecznie sprawa jest przegrana najlepiej skonsultuj ją z jakimś prawnikiem / firmą zajmującą się odszkodowaniami w Anglii jeżeli jest choć mała szansa iż ktoś ponosi za to zdarzenie odpowiedzialność warto sprobować ale żeby to osądzić potrzebna jest pełna wiedza nt. przebiegu wypadku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest juz moja druga kontuzja tego kolana ! no mam pecha! wina napewno niemoja ja wykonywalamtylko moja prace .tak naprawde to niewieze ze dostane cos kolwiek!jestem na zwolnieniu lekarskim jeszcze niebylam w pracy niewiem czy beda mi placic pensje czy mam sie starac o INJURY BENEFIT bardziej zorientowanym w temacie prosze o info pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...