Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Usunięty fragment łąkotki przyśrodkowej


anitula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu w trakcie jazdy na nartach uległam wypadkowi kobieta wjechała we mnie w dużą prędkością. Zaraz po wypadku nie odczuwałam wielkiego bólu,ale nie mogłam skręcać ,więc przetransportowali mnie na dół. Po powrocie do ośrodka czułam się lepiej,a że był to ostatni dzień obozu postanowiłam nie jechać na pogotowie,bo straszyli mnie,że w Zakopanym większości dają gips przy urazach na nartach. Niestety ból się nasilał i po powrocie do domu po 2 dniach wylądowałam na pogotowiu z wielkim siniakiem na całe kolano. Na RTG nic nie wyszło.Ale lekarz zalecił noszenie ortezy (zakup na własny koszt) albo gipsu na 10 dni, a że nie miałam akurat pieniędzy wybrałam gips . Po zdjęciu gipsu nic nie wskazywało na inne uszkodzenia,jednak po jakimś czasie ciągle odczuwałam ból w kolanie, noga drętwiała. Wybrałam się do ortopedy, który skierował mnie znowu na RTG porównawcze nic nie wyszło. Kolejne zostały mi zapisana fizykoterapia niby przez chwile było lepiej,ale po godzinie kolano znowu bolało i odczuwałam tak jakby to było nie moje. Kolejne miała przepisane leki na chrząstkę ARhryl i później rehabilitacja, jednak nic nie pomagało ,więc zostałam skierowana na rezonans magnetyczny. Wyszło tylko jakieś ciało które urosło i nic więcej,lekarz już sam nie wiedział co miał robić , miałam zrobione USG i nic znowu, więc zdecydował się na artroskopię diagnostyczną i wyszło,że jednak mam uszkodzoną łąkotkę przyśrodkową ,którą mi usunęli . Ile można dostać za takie coś procent z ubezpieczenia? Dodam,ze leczyłam się z więcej niż rok. Artroskopii nie chcieli mi wcześniej robić,ponieważ jestem dosyć młoda mam 18 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to obrażenia były dość poważne. Niestety nie jestem w stanie określić jaki dokładnie procent uszczerbku będzie Ci przyznany, ale jeśli mogę Ci coś doradzić to powinnaś zebrać jak najwięcej zaświadczeń lekarskich, przedstaw w ubezpieczalni historię Twojej choroby itp. Jeżeli poniosłaś jakieś koszty ma zakup lekarstw lub rehabilitację powinnaś przedstawić w ubezpieczalni faktury lub rachunki i te koszty powinny być zwrócone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już właśnie wszystko zbieram :). Mam zaświadczenia z pogotowia, wyniki rezonansu , RTG, USG opis, oczywiście wypełnioną kartę od ubezpieczyciela. Rachunki tez za rehabilitacje się znajdą. Miał ktoś podobny uraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ubezpiecznie grupowe z tytułu NNW (na uniwerku)

 

Rozpoznanie ostateczne (Wypis ze szpitala): Urwanie podłużne łąkotki przyśrodkowej stawu kolanowego prawego. Stan po skręceniu kolana prawego. Urwanie ACL. Niestabilność przednio-przyśrodkowa. S83

 

Ubezpieczyciel (zaoczna komisja lekarska) przyznała mnie 10% uszczerbku na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...