Jump to content
Forum Odszkodowania

czy należy mi sie odszkodowanie lub renta od ZUS


patrykmistrz50
 Share

Recommended Posts

Witam

Dnia 17 sierpnia 2007 roku złamałem sobie noge mialem rente rodzinna po mamie ważną do 31sierpnia 2007 ale leżalem w szpitali do 14 wrzesnia 2007 przez mój stan zdrowia zmuszony bylem przerwac nauke a zuz wstrzymał mi rente.Pani w zusie powiedziala mi ze zus pokrywa tylko koszta leczenia i że nie należy mi sie żadne odszkodowanie ani żaden zasilek w tej chwili dalej sie lecze nie mam żadnych środków do życia w urzedzie pracy nie moge sie zarejstrowac ponieważ nie jestem zdolny do pracy nadal musze sie leczyc i nie wiem co mam robic prosze o pomoc i chociaż jakies wskazówki co mam zrobic.

 

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

sprawa naprawdę nieciekawa:/ najlepiej napisz pismo do zus w tej sprawie, niech odpowiedzą na piśmie bo akurat tym co mówi stara komunistka w zus, wcale bym się nie przejmował
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...