Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zaśniecie za kierownicą wypadek


Rekomendowane odpowiedzi

mój przyjaciel miał kolizje drogową ( usnoł za kierownicą ) w wyniku czego samochod wjechał na posesje niszczac ogrodzenie. osoba poszkodowana zarzadała kwoty 1500 zł jako odszkodowania za zniszczenia . podpisalismy oswiadczenia w ktorym zobowiazałam sie do wypłaty tej kwoty .

poniewaz byłam zestresowana wypadkiem nie zadbałam o kopie oswiadczenia.

po powrocie do domu mieszczacego sie około 250 km od miejsca wypadku zorietowałam sie ze nie ma kopii .

zadzonilam do tej pani z prosba o jej wysłanie , zgodzila sie ale pozniej w rozmowie telefonicznej kiedy poczula sie zniecierpliwiona brakiem pieniedzy ( ktorych nie eyslalam czekajac na dokumenty ) powiedziala ze pojdzie do sadu i powie ze szkoda byla wieksza .

prosilam ja rownierz o dopisanie na kopii oswiadczenia ze po otrzymaniu pelnej kwoty nie bedzie miala w stosunku do mnie jak mojego przyjaciela wiecej roszczen finansowych . ( dodam ze samochod byl moja wlasnoscia )

. mam w zwiazku z ta sytuacja pytanie moze ktos bedzie potrafil mi odpowiedziec .

czy mam prawo prosic ta pania o kopie oswiadczenia ktora byla by dla mnie podstawa do wyplaty odszkodowania a ktorej ta pani mi nie chce wyslac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, dobrze było by dostać takie oświadczenie, a zrzeczenie dalszych roszczeń to bardzo dobry pomysł, spróbuj to uzyskać.

Z drugiej strony - jeżeli wykonasz przelew i wpiszesz tytułem wyrządzonej szkody - też powinn0o być dobrze, ale wszystko zależy od uczciwości kobiety.

na pewno nie naciągnie uszkodzeń - to wiąże się z zarzutem wyłudzenia odszkodowania, tego Pani na pewno nie zaryzykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...