Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

dwa razy złamane przedramie


pavlos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, to mój 1 post heh;)ale do rzeczy. We wrześniu 2005 uległem wypadkowi na rowerze czego efektem było złamanie trzech kosci śródręcza, zwichniecie stawu promieniowo-nadgarstkowego i złamanie kosci promieniowej. Wtedy byłem objety ubezpieczeniem szkolnym(chodziłem do technikum) i otrzymałem z ubezpieczenia odszkodowanie wg tabeli (nie starałem sie o % uszczerbku). Minęło troche czasu i nastąpił czas usuniecia zespoleń i śrub na koniec stycznia 2007. W połowie lutego znów uległem wypadkowi tzn.nieszczesliwie sie podparłem ręką z której usunięto te zespolenia i śruby, no i złamało sie znów w tym samym miejscu(mam teorie ze jedak sie nie zrosła kosc jak trzeba..)Ówczas byłem zatrudniony na 3 miesiecznej umowie i objęty ubezpieczeniem grupowym z pracy.Obecnie opłacam indywidualne ubezpieczenie. Teraz znów mam załozone zespolenia na tej kości, ale zbliza sie powoli czas ich usunięcia, i tu mam pytanie..Czy moge już składać dokumety do pzu o ustalenie % trwałego uszczerku czy dopiero po usunięciu zespolenia i zakończeniu leczenia??(dalej sie lecze w poradni) i czy moja sprawa nie ulegnie przedawnieniu bo początek tego wszystkiego miał w 2005 roku??

 

ehh wiem dużo tego ale mam nadzieje że jednak ktoś udzieli mi odpowiedzi :) wiec z góry dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wypadek miał miejsce w 2005 roku to niestety sprawa jest przedawniona. Możesz oczywiście starać się o odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego po drugim wypadku.

Jak doszło do wypadku?czy miał on miejsce z udziałem pojazdów mechanicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedynie bedzie brane pod uwage to drugie złamanie podczas ustalanie trwałego uszczerbku??a tamte złamania z 2005 roku wogóle nie beda sie wliczać w trwały uszczerbek??bo tak zrozumiałem:(A co do wypadku no to jadąc rowerem polaną przód mi ujechał no i gleba.. . Żadne pojazdy mech. nie brały w tym zajściu udziału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...