Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

WYPADEK ŚMIERTELNY PROSZĘ O RADE


Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE 3.06.2008 MIAŁEM WYPADEK (UZNANY JAKO WYPADEK PRZY PRACY) JECHAŁEM DOSTAWCZYM SAMOCHODEM SŁUŻBOWYM. Uderzyło we mnie czołowo daewoo tico. Sprawca wypadku zginął na miejscu. Od dnia wypadku do 19 lipca mam zwolnienie lekarskie czyli 6 tygodni, w wyniku wypadku doznałem stłuczenia sródstopia i powstał krwiak, miałem tez ogólne potłuczenia barku i klatki piersiowej. CZY MOGĘ DOMAGAĆ SIĘ UBEZPIECZENIE??? JEŚLI TAK TO Z JAKIEGO TYTUŁU czy z OC sprawcy czy z mojego NW czy może z normalnego ubezpieczenia pracownika ???? BARDZO PROSZE O RADE I O ODPOWIEDZ BO NIE WIEM CZY W OGÓLE MAM SZANSE NA ODSZKODOWANIE I NIE WIEM Z JAKIEGO TYTUŁU DZIEKUJE Z GÓRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie jesteś sprawcą wypadku możesz starać się o odszkodowanie z ubezpieczenia OC sprawcy, podobnie masz prawo do odszkodowania z własnego NW. Czy sprawa jest oceniana przez prokuraturę? jaki był powód tego tragicznego wypadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprawa jest oceniana przez prokuraturę, ale policja powiedziała ze jest jednoznaczne ze wina nie była moja, jechałem prostą drogą a z przeciwka wyprzedzało TIR-a Deawoo Tico, nie wiedząc czemu samochodem zaczęło rzucać i wpadł w poślizg, kierowca nie zapanował nad samochodem i uderzył w mojego forda, po czym mnie odbiło i stoczyłem się do rowu. Wypadek ten został uznany jako wypadek przy pracy. I właśnie w związku z tym mam pytanie - co mi to da że jest uznany jako wypadek przy pracy - czy mogę jeszcze dodatkowo uzyskać odszkodowanie z normalnego pracowniczego odszkodowania???? Dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...