Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

POMOCY


farmer912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

721455669 wrote:

(...) moze votum cos kreci bo z nimi ostatnio jakies problemy sa albo towarzystwo, nie kiedy TU chetnie wspolpracuja z firmami odszkodowawczymi i moze to jest ten przyklad

Votum to moloch, mielą setki spraw miesięcznie, szczerze wątpię żeby współpracowali z jakimkolwiek TU. Faktem natomiast jest, że zarówno Votum jak i Euco (czyli bodaj największe firmy) zatrudniają w głównej mierze referentów, którzy negocjują z TU, dlatego działają tak nieudolnie (czyt. mozolnie, długo i mało efektywnie). Pracuję w branży i bardzo często przejmujemy na wpół niedokończone sprawy z ww. firm, bo panowie przy bardziej skomplikowanych przypadkach nie wiedzą co robić ( ot chociażby ostatnio, zaproponowali klientowi 30 000 z ugodą, nasi prawnicy wyczarowali na drodze sądowej 100 000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

721455669 wrote:

no wlasnie co tu jest nie jasne wyrok powinien byc od razu

No to najprościej ustalić w Sądzie czy już zapadł wyrok. Jak tak, to powiadomić Wartę lub dostarczyć w miarę możliwości samemu lub "dopilnować" Votum. Jak nie zapadł, to widocznie jest jakaś przyczyna i trzeba poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
pracuje na umowe zlecenie jestem w pracy ubezpieczona grupowo w pzu i mialam wypadek w pracy od 3.02 do 9.04 i zaklad sciagal mi skladki 53,99 ostatnia skladke sciagnal mi 28.02 i dzis dostalam z pracy dokumenty moje ze ubezpieczenia ze pisze tak-powod odejscia z innego powodu, co mam robic czy juz sie nie liczy ubezpieczenie bo ja juz nic niewiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje dalej mam umowe zlecenia do 2016 mam ubezpieczenie grupowe a ze bylam na zwolnieniu od 3 lutego wypadek w pracy do 9 kwietnia skladke mialam sciagnienta 28 lutego potem nie sciagali mi tylko niewiem czemu i dzis przyslali list z dokumentami z ubezpieczenia pisze tak-skladka za grupowe ubezpieczenie oplacono od 1.01.2013 ostatnia skladka za okres 01.03.2013 do 31.03.2013przy umowie ubezpieczenia 11000 zl nizej pisze powod odejscia -ubezpieczony podstawowy zaznaczony x ustalenie stosunku prawnego z ubezpieczajacym dnia 28.02.2013 i jest za znaczony x z innego powodu niewiem o co chodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...