Jump to content
Forum Odszkodowania

Spóźniony pociąg PKP Intercity


Recommended Posts

Zastanawiam się czy mam możliwość uzyskania odszkodowania za opóźniony pociąg? Rok temu jechałem ze Poznania do Rzeszowa. Pociąg ruszał ze Szczecina. Oczywiście był opóźniony przeszło godzinę. Czy w takiej sytuacji mam prawo starać się o roszczenia od PKP Intercity?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...