Redakcja Posted June 13, 2019 Share Posted June 13, 2019 Zastanawiam się czy mam możliwość uzyskania odszkodowania za opóźniony pociąg? Rok temu jechałem ze Poznania do Rzeszowa. Pociąg ruszał ze Szczecina. Oczywiście był opóźniony przeszło godzinę. Czy w takiej sytuacji mam prawo starać się o roszczenia od PKP Intercity? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now