Odszkodowanie za opóźnienie kolei, autobusu, prawa pasażera
Pasażerowie kolei, transportu samochodowego mają prawo do stosowanych rekompensat za odwołaną lub opóźnioną podróż. W praktyce niewielu pasażerów korzysta z przysługujących im uprawnień. Przeczytaj i dowiedz się jak starać się o odszkodowanie od kolei – PKP i innych przewoźników kolejowych. Na forum znajdziesz opinie i porady innych poszkodowanych ale także ekspertów Forum Odzyskaj.info. Pamiętaj, że możesz zwrócić się o pomoc także do Rzecznika Praw Pasażera Kolei.
131 topics in this forum
-
- 0 replies
- 421 views
-
- 0 replies
- 436 views
-
- 7 replies
- 1k views
-
- 5 replies
- 655 views
-
- 6 replies
- 674 views
-
- 1 reply
- 606 views
-
- 1 reply
- 682 views
-
- 1 reply
- 605 views
-
- 0 replies
- 618 views